Fabryka Wydarzeń to profesjonalna i wyjątkowo rzetelna Agencja Eventowa, działająca od wielu lat na rynku. Szeroka oferta obejmuje wydarzenie biznesowe, firmowe, rodzinne, promocyjne oraz wyjazdy integracyjne i eventy plenerowe. Doskonała organizacja, niesamowite pomysły, indywidualne podejście do każdego zlecenia, a także fachowa i rzetelna kontrola nad każdym wydarzeniem.

Impreza firmowa Wrocław

Impreza firmowa Wrocław - organizacja Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń fot.1

Doświadczony i wykwalifikowany personel zadba o każdy szczegół eventu, sprawiając, że będzie on dla wszystkich uczestników niezapomnianym i wyjątkowym wydarzeniem. Konkurencyjne ceny, nowoczesny i profesjonalny sprzęt, sprawdzona baza podwykonawców, a także doskonała komunikacja pomiędzy firmą a zleceniodawcą.

Impreza firmowa Wrocław

Impreza firmowa Wrocław - organizacja Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń fot.2

Wszystkie eventy Fabryki Wydarzeń, są starannie omawiane i przygotowane z zaplanowaniem najdrobniejszych szczegółów. Pracowników łączy pasja, pomysłowość, staranność i precyzja w każdym działaniu. Zaufaj liderowi z branży eventowej i skontaktuj się już dziś z biurem obsługi klienta. Satysfakcja z usługi gwarantowana.

Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7481586720
REGON
380400883
Siedziba
ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław
  • Fabryka Wydarzeń Wrocław – organizacja imprez firmowych
  • Fabryka Wydarzeń Wrocław – organizacja imprez firmowych