Mająca swoją siedzibę we Wrocławiu i działająca na rynku od 2009r. firma Force GSM zatrudnia wykwalifikowanych pracowników i specjalizuje się w serwisowaniu nie tylko telefonów i smartfonów, lecz wszelkich innych mobilnych urządzeń elektronicznych tj. e-booków, komputerów, laptopów, smartwatchy, tabletów, a również urządzeń nawigacyjnych.

serwis telefonów Wrocław

ForceGSM - serwis telefonów Wrocław

Firma świadczy szeroki zakres swoich usług, począwszy od tych podstawowych, do których należy odblokowywanie sim-loców, suszenie "zalanych" urządzeń czy aktualizacja oprogramowania, po skomplikowane naprawy wymagające dużej precyzji. Firma Force GSM posiada w swojej ofercie wysokiej jakości części serwisowe oraz nowoczesny sprzęt, w razie potrzeby na czas naprawy wydawane są telefony zastępcze, a każdy serwis potwierdzony jest dokumentem gwarancyjnym wykonanej usługi.

Zrealizujemy tu serwis urządzeń zarówno stacjonarnie, na miejscu, w trybie ekspresowym czyli w ciągu jednego dnia, jak i wysyłkowo bez wychodzenia z domu. Wówczas wystarczy wypełnić odpowiedni formularz i zgłosić naprawę, a firma wyśle do nas kuriera po odbiór zepsutego sprzętu i po naprawie dostarczy nam go z powrotem pod wskazany przez nas adres.

Serwis telefonów ForceGSM

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8842510527
REGON
021020124
Siedziba
ul. Hallera 52
50-984 Wrocław
  • Firma ForceGSM – serwis telefonów we Wrocławiu