Psycholog dziecięcy WrocławPoradnie zdrowia psychicznego cieszą się coraz większą popularnością. Taki trend związany jest w dużej mierze z okolicznościami, na które każdy napotyka w codziennym funkcjonowaniu - zarówno w pracy, jak też w relacjach rodzinnych i partnerskich.

Klinika Zdrowego Umysłu oferuje specjalistyczne wsparcie nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci i młodzieży. W zależności od problematyki oraz indywidualnych predyspozycji pacjenta dobierana jest najbardziej stosowna metoda współpracy terapeutycznej.

W Klinice Zdrowego Umysłu fachową pomoc oferują psychoterapeuci, psychiatrzy, specjaliści w dziedzinie wsparcia psychologicznego dzieci i młodzieży. Specjaliści korzystają z efektywnych metod pracy z pacjentem - głównie z psychoterapii psychodynamicznej, systemowej oraz poznawczo- behawioralnej.

W zależności od specyfiki problemu prowadzona jest terapia indywidualna bądź grupowa. W gabinecie często podejmowane są tematy związane z depresją, trudnościami interpersonalnymi, a także zaburzeniami odżywiania.

Klinika Zdrowego Umysłu

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8971708697
REGON
Siedziba
Ul. Stalowa 92a
53-440 Wrocław
  • Konsultacje z psychologiem dziecięcym – Klinika Zdrowego Umysłu Wrocław