Mezoterapia igłowa

Contour Studio to zespół wykwalifikowanych kosmetologów, którzy z profesjonalnym podejściem potrafią zadbać o potrzeby swoich pacjentów. Kosmetologią estetyczną interesuję się coraz więcej ludzi niezależenie od wieku, czy płci, dlatego w naszym salonie panuje otwarta, przyjazna atmosfera. Oferujemy zabiegi, które pozwolą na podkreślenie piękna klientów.

Przeprowadzamy zabiegi umożliwiające pozbycie się różnych mankamentów na twarzy, a również takie, które odpowiednio o nią zadbają i pozwolą pacjentowi na chwilę relaksu. W naszym gabinecie można także usunąć permanentny tatuaż, ujędrnić i wyszczuplić skórę, a zarazem pozbyć się cellulitu, zrobić trwałą depilację laserową, poddać się zabiegowi mezoterapii igłowej, a nawet wykonać makijaż permanentny brwi i ust.

Wszystkie te czynności obywają się z wykorzystaniem najnowocześniejszych i innowacyjnych urządzeń oraz w czystych, sanitarnych warunkach. Posiadamy możliwość rejestracji online oraz konta na mediach społecznościowych, gdzie można głębiej poznać nasze techniki, a także opinie innych.

Contour Studio

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8971634131
REGON
020606738
Siedziba
ul. Legnicka 55/U5
54-203 Wrocław
  • Mezoterapia igłowa w Contour Studio Wrocław