Młodym ludziom na dorobku brakuje zwykle po pierwsze sprzętów kuchennych, a po drugie: dobrej pościeli. Sami często nie są w stanie zainwestować w porządną kołdrę. Którą kupić, by sprawić przyjemność niezależnie od tego, kto ma być odbiorcą prezentu?

najlepsza kołdra

Kołdra z oferty sklepu Pościel To fot.1

O ile większość młodych ludzi posiada jakieś prześcieradło czy poduszki, to z kołdrami bywa dużo gorzej. Dobrą jest dość trudno znaleźć, a studenci  kupują wyposażenie głównie w marketach, gdzie nie ma dużego wyboru. Dlatego chcąc im sprawić przyjemność, warto kupować przede wszystkim pościel ze sprawdzonego sklepu takiego jak Pościel To. W ten sposób unikniemy sytuacji, gdy kawaler lub świeżo upieczone małżeństwo dostaną kołdrę jeszcze gorszą od tej, jaką aktualnie posiadają.

najlepsza kołdra

Kołdra z oferty sklepu Pościel To fot.2

Jaka kołdra na pierwsze mieszkanie?

Kawalerowi lub pannie wystarczy kołdra 160x200 cm. W przypadku małżeństwa można pokusić się o większe wymiary. Wysoko na liście preferencji od lat jest pierze. Takie kołdry kojarzą się z najlepszą jakością. Jednak jeśli nie mamy pewności, czy osoba, której kupujemy prezent, nie jest alergikiem, lepiej nie kupować jej takiej kołdry. Można też pokusić się o nowoczesne wypełnienie kołder 160x200 cm, np. bambusowe. Kolejnym istotnym parametrem jest pokrycie kołdry. Bawełna to bezpieczne rozwiązanie, jednak może to być też przyjemne w dotyku tworzywo sztuczne, które daje przyjemny chłód latem i odpowiednie ciepło zimą. W Pościel To możesz dostać takie kołdry 160x200 cm i większe w wariantach z mikrofibry, perkalu, mikrofazy czy polycottonu.

najlepsza kołdra

Kołdra z oferty sklepu Pościel To fot.3

Ile powinna kosztować pierwsza kołdra?

160x200, 220x200 cm - nie zawsze wymiar kołdry ma największe znaczenie, jeśli chodzi o cenę. Zdarzają się nawet duże kołdry za ok. 100 zł. Drugą niespodzianką może być ogólna cena kołder i to nawet w dobrych sklepach specjalistycznych. Rzeczywiście, kołdry z pierza mogą być bardzo drogie. Jednak już kołdry 160x200 czy większe z nowoczesnym wypełnieniem mogą kosztować ok. 100 - 300 zł. Część sprzedawana jest w praktycznych torbach, które ułatwią nowożeńcom przechowywanie prezentu.

Sklep z pościelą Pościel To

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
9680851462
REGON
367620149
Siedziba
ul. Porzeczkowa 6
98-270 Złoczew
  • Najlepsza kołdra to kołdra ze sklepu Pościel To
  • Najlepsza kołdra to kołdra ze sklepu Pościel To
  • Najlepsza kołdra to kołdra ze sklepu Pościel To