weterynarz WrocławOptoVet to specjalistyczna przychodnia weterynaryjna zlokalizowana w stolicy województwa dolnośląskiego. Jeśli Państwo zamieszkujecie w tym mieście lub rejonie i jesteście szczęśliwymi posiadaczami czworonoga, to z pewnością wiecie, że zwierzę podobnie jak my ludzie może mieć problemy zdrowotne, a wtedy należy mu koniecznie pomóc. Dlatego w powyższym przypadku warto skierować swoje kroki wraz z pieskiem lub kotkiem albo innym stworzeniem do wyżej wymienionej placówki zdrowia.

W tym miejscu każde zwierzę zostanie potraktowane w wyjątkowy i indywidualny sposób. Dzieje się tak, gdyż w szeregach OptoVet znajdują się doskonale wyedukowaniu fachowcy, jakimi są lekarze weterynarii, którzy z sercem i pasją podchodzą do leczenia czworonogów.
Na jakiego rodzaju wsparcie możecie Państwo liczyć?

Otóż otrzymacie wspomożenie, kiedy zwierzak ma na przykład problemy kardiologiczne, kłopot ze wzrokiem lub uzębieniem. Na miejscu są przeprowadzane również zabiegi chirurgiczne, polegające między innymi na kastracji oraz sterylizacji. Istnieje też możliwość skorzystania z kriochirurgii oraz zabiegów profilaktycznych.

Przychodnia Weterynaryjna OptoVet

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8952114212
REGON
366321634
Siedziba
ul. Aleja Poprzeczna 72
51-167 Wrocław
  • Przychodnia Weterynaryjna OptoVet we Wrocławiu