Winrol to wrocławska firma - producent rolet i żaluzji okiennych. Żaluzje, rolety czy plisy to dopełnienie aranżacji wnętrza salonu czy biura. W dzień gwarantują cień i chłód, nie dopuszczając do nadmiernego ogrzania powietrza promieniami słonecznymi, po zmroku - ochronę przez wzrokiem sąsiadów czy przechodniów.

Rolety Wrocław

Rolety Wrocław fot.1

W procesie produkcji wykorzystane są materiały wysokiej jakości, gwarantujące produkty o wysokiej trwałości, na które udzielana jest dwuletnia gwarancja. Decydując się na skorzystanie z oferty firmy Winrol możesz liczyć na błyskawiczny kontakt, fachowe doradztwo w zakresie odpowiednich produktów, wycenę i szybką realizację zlecenia.

Rolety Wrocław

Rolety Wrocław fot.2

Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów i usług jest certyfikat "Rzetelna firma" oraz przedsiębiorstwa - zleceniodawcy usług projektu i montażu rolet i żaluzji. Osoby poszukujące sposobu na urządzenie przytulnego wnętrza skorzystają z szerokiej oferty zasłon lub rolet rzymskich. W ofercie znajdują się również rolety zewnętrzne i wewnętrzne do skośnych okien dachowych.

WinRol Rolety i Żaluzje

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8982119415
REGON
022023461
Siedziba
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a
53-324 Wrocław
  • Rolety Wrocław – oferta sklepu Winrol
  • Rolety Wrocław – oferta sklepu Winrol